top of page

JUXURY HAKKINDA

  •   Juxury markası Türkiye ve Dünyadaki her kesime hitap edebilen ve her bütçeye uygun bir takı markası olarak sektörün sanatkar ustalarından olan Surmak Susmak tarafından bir alt marka olarak kurulmuştur.

 

VİZYONUMUZ

  • Elli yila yaklasan Kapalicarsi seruvenimizi ve tecrubemizi herkese ulastirmak ve bu hizmeti sizlere en iyi sekilde sunabilmektir.

MİSYONUMUZ

  • Bizim işimiz, müşterilerimizin pırlanta hayallerini gerçekleştirmektir.

  • Bu nedenle; iş yaptığımız coğrafyada bize kolaylıkla ulaşılabilmesi için doğru lokasyonlarda sürekli büyüyerek ve en iyi hizmeti sunarak var olmak, trendleri takip ederek her zaman güncel ve farklı ihtiyaçları karşılayan pırlanta ve altin markası olmak istiyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ

  • Bizim için söz herşeydir, verdiğimiz sözün arkasında dururuz.

  • En değerli varlığımız olan çalışanlarımızın yaptıkları işte en iyi olmalarını ve Juxury ile birlikte kendilerini de geleceğe hazırlamaları için her konuda gelişmelerini destekleriz.

  • İş ortamımız insan sevgisi, mutluluk ve ortak akıl üzerine kuruludur.

  • Müşterilerimize söz verdiğimiz standartların sürekliliği için satın almadan satış noktalarına kadar uzanan zincirin tüm halkalarında kaynaklarımızı israf etmeden tasarruf bilinci ile çalışırız.

JUXURY DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ

 JUXURY BLOG

Fatih Sultan Mehmet tarafından inşa ettirilen Kapalı Çarşı, üzeri dam ve kubbelerle örtülü dükkanların çevrelendiği tarihi bir alışveriş meydanıdır. Tarihteki adı “Çarşu-yı Kebir” olan büyük alanın çekirdeğini iki bedesten oluşturur. 1460 yıllarında inşa edilen ilk bedestene Cevahir ismi verilmiştir ve bu bedestenin geliri Ayasofya’ya verilmek üzere Fatih Sultan Mehmet’e bırakılmıştır. Padişah daha sonra buraya çeşitli dükkanlar ve alışveriş tezgahları geliştirerek ticari hayatın merkezi durumuna getirmiştir.

Nesilden nesile devam eden geleneksel el sanatıyla işlenmiş takıları yıllardır musterilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Juxury Ustalığı
bottom of page